Bioshock Infinite

Bioshock 2

Bioshock

Bioshock Infinite - Čeština

Update 3. listopadu 

Nová verze překladu (v1.15) obsahující i přeložené první DLC, Clash in the Clouds.

EDIT: Protože jste překladu velmi chtivý, podařilo se vám složit dropbox linky. Proto jsem vytvořil LITE verzi překladu, kde je samotný překlad bez videa. Pokud si tedy stáhnete tuto LITE verzi a chcete mít i závěrečné titulky česky (kde je krom našich maličkostí také otitulkována závěrečná píseň), stáhněte si nejprve překlad z obchodu Xzone a poté jej přeinstalujte novou LITE verzí. Vše bude jak má být :) (Případně na GooDisku je plná čeština najednou)
   

citc-01-nahled citc-02-nahled citc-03-nahled

Narozdíl od originálních textů je tento překlad i vyjímečný tím, že konkrétně pojmenovává každou trhlinu se zbraněmi. Takže, tam kde bylo původně jenom pouhé „TEAR“, je nyní například BROKOVNICE, SAMOPAL, atd. Je to velmi užitečné v tom celém bojovém zmatku.   

Překlad Burial at Sea snad přijde mnohem dříve, protože opět navážeme spolupráci původního týmu, aby to dobře odsýpalo. Užívejte si toto enormně těžké DLC, kde jsou boje opravdovou výzvou a donutí vás opravdu kombinovat všechny dostupné prostředky dohromady.

Stahujte zde.

 

Update 13. září 

Nová verze překladu (v1.14) plně kompatibilní s nejnovější verzí hry je k dispozici pod tímto odkazem. Prozatím stále bez posledního DLC Clash in the Clouds. Překlad samotného DLC je momentálně ve fázi betatestování, ke kterému byli přizváni i výraznější podporovatelé původního překladu. V tuto chvíli je přeloženo snad vše (krom jednoho dialogového souboru, který je naditý starou rýmovanou angličtinou :) ).

Snad se již brzy dočkáme konkrétnějších informací. 

 

 

Update 1. července 

Překlad je volně ke stažení a to skrze stránky obchodu Xzone.

Překlad, který vychází takto pro všechny je defakto doladěn do finální podoby a zahrnuje v sobě opravy chyb z verze prvně vydané. Proto si ti poctivě čekající hru vychutnají na plno! Překlad již v sobě zahrnuje i prozatím jedno vydané mini DLC Columbia's Finest.

cestina-1-nahled cestina-2-nahled cestina-3-nahled

cestina-4-nahled cestina-5-nahled cestina-6-nahledPokud chcete týmu překladatelů poděkovat za jejich snažení, můžete tak učinit skrze PayPal:

PAYPAL CZK

PAYPAL EUR

A nebo pomocí příkazu bankovního příkazu na účet číslo:  1085904010/3030 – Do zprávy pro příjemce napište např. „Infinite CZ“

(Pro cizokrajné kamarády: IBAN: CZ93 3030 0000 0010 8590 4010 , Jméno: Air Bank a.s. , BIC AIRACZP1)

 cestina-7-nahled cestina-8nahled cestina-9-nahled

cestina-10-nahled cestina-11nahled cestina-12-nahled

  cestina-13-nahled cestina-14nahled cestina-15nahled

 

Update 1. června

Překlad je již dokončen a zákazníci Xzone (Nyní do 30.06. za lidových 559 Kč!)a přímí podporovatelé ho již mají k dispozici exkluzivně, a to až do 30.06.2013!

Update 28. dubna

Update 22. dubna

!Upozornění pro všechny čekatele na češtinu!

Oznamujeme, že čeština ve fázi beta a ani jiné nedodělané verzi, nebude uvolněná ke stažení. Zatím stále platí datum vydání na konec května, až bude čeština kompletně vyšperkovaná. I nadále sledujte náš web, budeme Vás o všem informovat.

Update 21. dubna

Jak už jsme psali na hlavní stránce našeho webu, je zde nové video. Video nám prezentuje český překlad ve verzi pre-beta a ukazuje nám přeložený interface hry. To znamená, že uvidíme přeložené prodejní automaty, vybavení, zbraně, vigory a ukázku z boje s interakcí postav a sbíráním předmětů. Jak překladatelé uvádějí, ukázka může stále obsahovat nedodělky či nepřesnosti. V současné době dokončují celé uživatelské rozhraní a přechází do testování dialogů. A nakonec něco málo k datu vydání češtiny. Autoři míří s datem vydání češtiny na konec května. Pro více informací sledujte i nadále náš web. Překladatelům přejeme mnoho štěstí a už teď děkujeme, za skvělé odvedenou práci.

 

Update 18. dubna

Jsou tady nové informace k českému překladu. A není toho málo. Překladatelé úspěšně přeložili celou storyline (příběhovou linku) a také už zvládli přeložit voxofony. Od včerejšího dne započaly prvotní kontroly a korektury anglického překladu dialogů. Od pondělí začne jejich česká korektura. Sám překladatel Khalashnikovf uvádí, že překlad u téhle hry je neuvěřitelně náročný a jako pomůcky u překladu sloužily skripta o kvantové mechanice a dokonce kniha všech knih, Bible. Drobnou perličkou je, že se překladatelům podařilo okoukat z různých jazykových verzí, možnost otitulkovat úvodní citát a umístění lokace. A co tedy autorům překladatelům ještě chybí? Není se čeho bát, není toho mnoho. Jsou to achievementy, některé dialogy NPC postav a vybavení pro postavu. Koncem týdne by jsme se mohli ještě dočkat kratičkého videa, které nám ukáže překlad hlavního menu, interface a voxofonu. My jsme za tyto informace velice rádi a věříme, že již brzy si vychutnáme Bioshock Infinite v kvalitní české lokalizaci.

 

Update 12. dubna

Nové video a nová várka informací k českému překladu. Jak jsme již psali,  příběhová linka je dokončena z cca 65%. K týmu překladatelů, který tvoří Khalashnikovf a Sfinx se přidali další dva noví členové. Kteří podle zpráv, které máme, odvádí skvělou práci. Jsou to Ironmarek (přepis dialogů mezi postavami) a Snowi (překlad, korektura). Překladatelé uvádí, že Snowi je největší profesionálkou v týmu. Na závěr bych ještě uvedl kratičké info pro fajnšmekry přímo od Sfinxe. „Z 2301 KB dat máme přeloženo do fáze alfa (ty prvotní testy) 1518 KB, do fáze beta (už ověřené a ozkoušené texty, které by se měly ve výjimečných případech pouze dolaďovat) 148 KB a prozatím netknutých dat máme na 635 KB.“ Další novinky ohledně překladu čekejte zde na naších stránkách.

Update 10. dubna

Překladatelé chystají další video z české verze Bioshock Infinite! Jejich práce se podle našich informací značně posunula! Brzy by se měli dostat již do fáze testovaní. V následujících dnech každopádně čekejte video!

Update 3. dubna

 

Update 2. dubna:

Máme potvrzeno, že na češtině se začalo pracovat. Duo překladatelů Khalashnikovf a Sfinx od dnešního dne pracují na českém překladu Bioshock Infinite, přičemž jsou podporováni internetovým obchodem Xzone! Brzy bude zveřejněno také video, jak překlad zatím vypadá – těšte se!

 

Far Cry 5