Bioshock Infinite

Bioshock 2

Bioshock

Bioshock Infinite

Bioshock Infinite je first person střílečka, jakou jste doposud neviděli. Jen se zkuste podívat na některá videa z výstavy E3 2012 nebo se zeptejte kritiků, co na samotnou hru a herní systém říkají. Bioshock Infinite získalo přes 75 ocenění od všemožných světových magazínů za svou neuvěřitelnou show. Krom to hra získala také ocenění, jakožto nejlépe vypadající nadcházející hra. 

bioshock-infinite-1

Děj je zasazen do období roku 1912, Hráč převezme roli bývalého agenta Bookera DeWitta, který je vyslán na jednu ze svých soukromých misí do „létajícího“ města Columbia. A jaké je jeho tajné poslání? Elizabeth. Žena uvězněná v tomto futuristickém městě již od samotného dětství. Během jejich odvážného útěku z města se mezi Bookerem a Elizabeth vytvoří silně citové pouto, které Vám mimochodem pomůže rozšiřovat další schopnosti postavy, tudíž by toto pouto rozhodně nemělo být přerušeno. Společně se derou městem a bojují proti obrovitým Zeppelinům v oblacích města Columbia a dalším zákeřným nepřátelům.

bioshock-infinite-2

Hráči budou mít k mání rozmanitý repertoár zbraňového arzenálu a spoustu zajímavých schopností, díky nimž se bez pochyby ponoříte do atmosféry okouzlujícího města, kde číhá nemálo překvapení. Hra má přinést naprosto nový rozměr do herního průmyslu, a to i po stránce děje.

Far Cry 5