Bioshock Infinite

Bioshock 2

Bioshock

Oznámená nová DLC!

Khalashnikovf - 30. 7. 2013 Út 14:50 - komentáře

Jak už Ken Levin psal na začátku července. Právě teď došlo k oznámení rovnou dvou DLC naráz.

První vychází snad ještě dnes a jde o podobné DLC jako bylo v předchozích Bioshock dílech, tedy různé Výzvy na 4 nových mapách.

BioShock Infinite: Clash in the Clouds

Druhé DLC je již více povahy, na kterou se všichni těšíme a jde o plně příběhové DLC ze Season Passu.

BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 1

Z nadpisu lze vyčíst, že to touto epizodou neskončí a protáhnou tento příběh i posledním DLC Season Passu. Datum vydání je zatím neznámé.

 

Z druhého videa je zcela jasné, že si budeme moci užít Rapture v jejím plném rozkvětu a třeba se i přičinit o její pád. Máme se tedy na co těšit.

 

 

Earn to Die 2012: Zombie vs. nadupaná kára

slevin - 23. 7. 2013 Út 16:36 - komentáře

Totální destrukce, často podpořena velmi efektní podívanou na rozpadající se těla nepřátel, je hlavním rysem brutální hry, kterou vám chceme v tomto článku představit a také doporučit. Co dělá z přejíždění zombíků takovou zábavu?

Earn to Die 2012

Představení brutálních her začneme s Earn to Die 2012. Titul je primárně určen mobilním zařízením, kde si ho můžete užít v mnohem větší délce (více úrovní), než na PC. Přesto najdete jen málo flashovek, které by vás dokázaly pobavit tolik, jako tahle bezmyšlenkovitá automobilová řezničina.

Pokračování tohoto článku »»»

Stahujte programy a hry bez čekání

slevin - 22. 7. 2013 Po 16:38 - komentáře

Stahování na download portálu MujSoubor.czvám oproti ostatním podobným serverům nabízí takřka neomezenou rychlost, která je limitována pouze vaším vlastním připojením. Kromě toho si na něm i dobře počtete v magazínu, nebo vyřešíte problémy díky PC Poradně.

Vše na jednom místě

MujSoubor.cz je download portálem bez kompromisů. Přináší vše, co byste mohli od podobného serveru chtít a v některých věcech vás dokonce i mile překvapí. Pravidelné články a nejnovější aplikace jsou samozřejmostí, ale moderované diskuze a PC Poradna přinášejí uživatelům další výhody, které jinde, alespoň v takové míře, nenajdou, stejně jako neustále se rozrůstající sekci s mobilními hrami pro chytré telefony a tablety.

Velkou část softwaru na MujSoubor.cz představují i hry, většinou navíc hratelné v plné verzi zcela zdarma. Dvě takové akční PC hry vám také představujeme níže v našem výběru.

Pokračování tohoto článku »»»

Překlad je volně venku ke stažení!

Khalashnikovf - 1. 7. 2013 Po 16:41 - komentáře

Co k tomu více říci, překlad je venku a všem poctivě čekajícím (čekání se vám vyplatilo v podobě odladěné verze překladu) přejeme příjemnou zábavu. Jak si překlad stáhnout naleznete v sekci čeština

 

 

cestina-10-nahled cestina-15-nahled cestina-9-nahled

 

 

 

Detaily o novém příběhovém DLC na konci července

Khalashnikovf - 30. 6. 2013 Ne 14:56 - komentáře

Dle Twitteru Ken Levina se na DLC pracuje již od vydání původního Infinite a konec července slibuje více informací.

Tedy, máme se na co těšit!