Nadpis webu

Krátké shrnutí Burial at Sea Episode 1

Napsal Khalashnikovf 12. 11. 2013 Út 22:12 v kategorii . Připojeno komentáře.

DLC 

Dlouho očekávané a všemi milovníky světa Bioshock vyhlížené DLC Burial at Sea konečně dorazilo do distribuce a máme možnost si jej zahrát. Osobně jsem jej již prošel a tedy mohu posoudit jeho kvality.

První, s čím se momentálně na internetu nejvíce straší je délka příběhu. Mohu vás uklidnit, pokud se budete kochat a prozkoumávat opravdu obrovské lokace (tedy návrat zpět na koncept Bioshocku), bohatě vám to vyplní 3 hodinky a stále nenajdete vše nalezitelné.

 

bas-01-nahled bas-02-nahled

Objevovat krásy města Rapture má své kouzlo a vše se bude příběhově dít jinak, než internetem proudili kdekteré spekulace. Těšit se můžete i na staré známé z prvního Bioshock (a že je to setkání příjemné a překvapivě pocitově velmi podobné). Elizabeth nám vyzrála a nutno zdůraznit, že ji to velmi sluší a dává jedinečnou grácii. 

 

bas-03-nahled bas-04-nahled

 

Do arzenálu můžeme připočítat dva nové kousky. Vigor a zbraň – oboje dobře použitelné.

Těšit se také můžete na nové trhliny a celkově pojaté vyprávění příběhu s „neznalostí“ předchozího děje, které je ale hráčovi tak umně podáno, že se u toho jen musíte usmívat a říkat si: „No jo, to říkávala i tehdy, ale teď se mi za to ještě směje do očí.“ 

Otázka: Stojí to za těch 15 dolarů? Odpověď: Spíše ne, ale kupte si Season Pass za 20 a nebudete litovat!

  

Překlad

Bude, neptejte se zatím kdy a jak, ale bude. Textů tam je opravdu spousta (skoro 1MB čistého textu – což na 2 – 3 hodiny je opravdu velmi mnoho oproti původní hře!) Angličtina opět není docela standardní, ale drží se tentokrát 50. a 60. let, kdy každý byl fela a pal. Nicméně je to pořád lepší, jak Motorizovaný Patriot :) 

 

 

Komentáře

©2006 – 2019